whatsapp

Sıkça Sorulan Sorular


Araçlarınızda Ne Tür Kasko Mevcut Neleri Kapsar Neleri Kapsamaz?

Araçlarımız ful rent a car kaskoludur. %2 muafiyetlidir. Kiralayan kişi aracı kullandığı taktirde sadece araç bedelinin %2 bedelini ve aracın serviste kaldığı gün kadar kiralama ücretini öder ayrıca cam lastik ve farlar kasko dahilinde değildir. Bunların kırılması çıkması kopması ve hasar alması durumunda kiracı öder. Kullanıcı alkol veya uyuşturucu madde kullanıp kaza yapmışsa hiçbir şekilde kasko sigorta şirketi hasar ödemesi yapmaz tüm masraflar aracı kiralayana aittir. kiralayan ve daha önce 2. kullanıcı olarak belirtilen kişiler haricindeki hiçbir kullanıcı kasko ve sigortadan yararlanamaz. Tek taraflı kazalarda mutlak olarak kolluk kuvvetlerinin tutanağı geçerlidir. aksi taktirde kaza ile ilgili hiçbir ödeme yapılamaz.

     Aracın çalınması kaçırılması durumunda en yakın kolluk kuvvetlerine ihbar edilmelidir. Kasko 40. gün araç bulunamazsa firmamıza aracın ödemesini yapar. Ödeme firmamıza yapılana kadar aracı kiralayan günlük olarak kiralama ücretini tarafımıza ödemesi zorunludur. 


Rezervasyonu Web Sayfanızdan Yaptım Süreç Nasıl İlerler?

Web sayfamızdan yaptığınız rezervasyonlar anında ekranlarımıza düşmektedir. Yaptığınız rezervasyon kesin rezervasyon değildir. operatörlerimiz tarafından yapmış oldugunuz rezervasyona uygun araç olup olmadığı kontrol edilir. Araç müsaitse sizlere 3-6 saat içinde geri bildirim yapılır(mail-telefon)

     Eğer belirttiğiniz araç müsait değilse size benzer alternatifler sunulabilir.Firmamızda araçlar A-B-C-D-E Sınıfı olarak nitelendirilir rezervasyonunuz kesinleşmişse rezervasyon yaptığınız araç tarafımızdan dolayı size temin edilemiyorsa benzer sınıf veya bir üst sınıf araç sizlere aynı fiyattan sunulacaktır. extra ödeme istenmez ve mağdur olmayacağınızı belirtmek isteriz.


Kiraladığım Aracı Nasıl Teslim Alabilirim?

Sayfamızdan yaptığınız rezervasyon kesinleştiğinde belirtmiş olduğunuz lokasyondan aracı teslim alabilirsiniz,Ofislerimiz 24 saat açıktır. Havalimanı teslimatlarımız sizden talep ettiğimiz uçuş şirketi ve uçuş kodu ile özenle kontrol edilmektedir. siz uçaktan indiğinizde personelimiz sizleri elinde isminizin yazılı olduğu totemle son çıkış kapısında bekler sizlere aracın yanına kadar eşlik eder contrat sözleşmeler araç başında sizinle birlikte yapılır bir nüsha sizde bir nüsha firmamızda kalır ödemenizi yapıp aracı teslim alabilirsiniz.